Zážitky na skákacích botách

Zážitky na skákacích botách 7leagueBoot jsou hodinové nebo dvouhodinové lekce na skákacích botách, které můžete formou dárkového poukazu někomu věnovat. Dárkový poukaz je skvělý dárek pro kamarády, sourozence nebo kolegy.

Dárkové poukazy od SpecialSport.cz platí do 31. 10. 2013.

 

Obdarovaný si sám rezervuje vhodný termín – zavoláním na tel. +420 773 914 200, případně napsat email na info@specialsport.cz.

 

Dárkové poukazy existují v několika variantách podle lokality (Praha nebo Příbram), délky zážitku (1 nebo 2 hodiny) a podle počtu osob (1-4 osoby). Větší počet osob je možný (máme celkem 7 párů skákacích bot – pro bližší informace nás kontaktujte.

 

Nejzajímavější a velmi oblíbený je zážitek pro 2 osoby / 2 hodiny, který je vhodná například pro páry (skvělý nápad například na neobvyklý svatební dar, co říkáte?). Kolega z Ostravy měl na skákacích botách dokonce i svatbu (viz. video níže)!

 

Místa srazů k zážitkům domlouváme individuálně. V Praze skáčeme v Čakovicích na Praze 9, scházíme se většinou u hotelu Imos, v Příbrami srazy domlouváme individuálně, ale často jsme se scházeli na parkovišti u rybníka Obora (hledáte-li v mapě nebo navigaci, hledejte “Dvořákovo nábřeží”).

Bližší informace v rubrice “Naše akce” – “Zážitky”, nebo v eshopuakce7lB