Rezervace termínů

Pro rezervaci skákacích bot nás prosím telefonicky kontaktujte a nebo využijte náš rezervační systém.

Rezervace online – PříbramRezervovat

Rezervace online – PrahaRezervovat

 

Emailová komunikace není v tomto případě příliš vhodná – to, co můžeme po telefonu vyřešit během minutky, bychom komunikovali mnoha emaily. Navíc vypisovat možné termíny do emailu je zdlouhavé a ještě před chvílí volný termín se velmi rychle zaplní.

Zážitky provádíme na základě plánů akcí a našich aktivit, požadavků zákazníků a rezevací.

 

Několik poznámek k rezervacím termínů:

 

  • Zážitky / lekce na skákacích botách domlouváme tak, aby se “kolem jednoho termínu” vešly ještě nějaké další. Například pokud chcete zážitek provést v sobotu dopoledne a nechce se Vám brzo vstávat (taky komu by se chtělo, že… :-), domluvíme se např. od 10,00. V případě nouze (a plného celého dne) ráno před Váš termín zařadíme jeden jednohodinový termín (na 8,30).
  • Mezi termíny zážitků musí být vždy minimálně 30 minut jako jako časová rezerva. Například pokud 1. lekce ve dni bude od 10,00 na hodinu, další může být až od 11,30.
  • Termíny skákání v Praze a v Příbrami v jednom dni nejsou reálné (je nutné počítat čas na naložení skákacích bot a chráničů a převoz – cca. 2 hodiny). Tento přesun během dne provádíme maximálně dvakrát za deset let… 🙂 Jinými slovy: pokud se skáče v Příbrami, ten den se většinou v Praze neskáče.

 

Jak rezervovat přes rezervační systém

Krok 1

Výše na této stránce je odkaz kde Vám vyskočí následující stránka

navod1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vpravo nahoře máte malý kalendář, kde jsou vyznačeny dny kdy skáčeme. Ve větším kalendáři již vidíte jednotlivé lekce. Každá hodinová lekce má vymezeno 1,5 hodiny. Číslo např. (1/2) znamená, že tento termín je jeden člověk již rezervovaný a jedno místo ke skákání je ještě volné. Kliknete na požadovaný termín.

krok 2

njn

Kliknete na Nová rezervace a otevře se Vám tato   tabulka, kde vypíšete požadované informace

 

 

 

 

 

 

 

 

krok 3

Po kliknutí na tlačítko Vytvořte Rezervace  Vám vyskočí formulář, kde máte informace a kde musíte zvolit váhovou kategorii. Formulář potvrdíte a můžeme vesele skákat 🙂

dfsdasd