Proč právě 7leagueBoot

 

 • Vysoká kvalita, vynikající pružiny a celá řada vylepšení
 • Vyvinuto ve spolupráci se sportovními lékaři, fyzioterapeuty a profesionálními skokany v Rakousku!
 • Nejlepší výsledky v testech.
 • Založeno na německém patentu.
 • Budete sportovat zábavně, investujete tím do zdraví a to se určitě vyplatí!

 

 

 1. Pružiny

 

Nejdůležitější částí skákacích bot  je speciální pružina, díky níž můžete dělat dlouhé kroky nebo skákat až do výšky dvou metrů. Pružiny pro 7leagueBoot byly vyvinuty ve spolupráci se sportovními lékaři, fyzioterapeuty a profesionálními skokany v Rakousku! Výsledkem je silná, spolehlivá pružina, která při skákání přenáší maximum energie (a zároveň redukuje námahu kolen a zad).

 

 1. Tříbodový systém orchrany pružiny

 

 • Tvrdý vnější obal pružiny, díky němuž pružinu není potřeba dále čímkoliv omotávat, což je často nezbytné u méně kvalitních pružin.
 • Speciální syntetickou podložku, která je umístěna mezi pružinou a konstrukcí bot. Ta zmírňuje tlaky v nejnamáhanějších místech na pružině.
 • Ochranné pouzdro kolem vrchní části pružiny, což je další ochrana pro pružinu i skokana.

Tento 3 bodový systém ochrany pružiny mají pouze 7leagueBoot.

 

 1. Bezúdržbová ložiska

Ložiska umístěná ve všech ohebných částech už tedy není nutné promazávat, ušetříte spoustu času i nervů! Plynulejší chod v ložiscích znamená lepší využití energie při skákání.

 

 1. Vylepšené gumové podrážky

Pro 7leagueBoot byla vyvinuta nová hrubší podrážka z materiálu, který se používá na závodních pneumatikách.

 

 1. Bezpečný protektor kolene

  Noha je v protektoru stabilní, koleno je pevně fixováno. S našimi protektory je snažší se skákání naučit. Tento typ protektoru doporučujeme všem začátečníkům, protože je velmi bezpečný!! Sám o sobě slouží jako chránič kolene. Ti zkušenější mají možnost dokoupit komfortní uchycení kolene Viper V2.

 

 1. Zapíná

Zapínání je velmi kvalitní a pevné. Při skákání se na něj můžete spolehnout. Pro nadšence a profesionály nabízíme speciálně vyrobené vázání Comfort & Action, které je dostupné jako doplněk.

 

 1. Kvalita

  V otázce kvality neděláme při výrobě 7leagueBoot kompromisy. Používáme hliníkové konstrukce, které tvoří pevný rám, pružiny ze skelných vláken a upevnění té nejvyšší jakosti.

 

Skákací boty 7leagueBoot (Sedmimílové boty) jsou již zavedenou evropskou značkou. Díky rakouskému vývoji a technologii nemají skákací boty 7leagueBoot v poměru kvalita – cena rovnocenného soupeře nejen v ČR, ale ani v celoevropském měřítku.

 

NE VŠECHNY SKÁKACÍ BOTY JSOU STEJNÉ!

 

7leagueBoot reprez4d9b86a3bd847-vyhody-7leaguebootsedaentují novou generaci tohoto produktu. Levné ilegální kopie, které se na evropském trhu vyskytují, nemají vlastnosti 7leagueBoot. Jsme autorizovaným prodejcem 7leagueBoot v České republice díky smlouvě s rakouským výrobcem a majitelem značky. Ten má s vývojem a prodejem bot dlouholeté zkušenosti. 7leagueBoot byli vyvinuty také díky smlouvě s německým majitelem patentu!

Co je kombinace TOP kvality, bezpečnosti, zdraví a zábavy?

Skákací boty 7leagueBoot!