Trampolína S113

41 800 

Čtvercová trampolína SpringFree 3,4 x 3,4 metrů.

Skladem (dostupné na objednávku)

Browse Wishlist

Velká skákací plocha a pět “ideálních bodů” pro perfektní odraz na téhle čtvercové trampolíně zajistí excelentní podmínky pro skákající jakéhokoliv věku a jakékoliv váhy.

Tato trampolína s ochrannou sítí má průměr 3,4 m, přesto má díky své konstrukci skákající plochu odpovídající tradiční kruhové trampolíně o průměru 4,3 m. To znamená, že znásobíte prostor pro skákání a zároveň ušetříte místo na zahradě.

csadc

Parametr Hodnota
Tvar Zaoblený čtverec
Průměr / rozměry skákací plochy 3,4 m x 3,4 m
Skákací plocha 10,5 m2
Minimální plocha pro instalaci 5,85 m x 5,85 m
Max. doporučená váha skákajícího* 115 kg
Nosnost /maximální zatížení 500 kg
Výška skákací plochy nad zemí 0,95 m
Výška bezpečnostní sítě 1,83 m
Celková výška 2,78 m
Celková hmotnost (bez obalu) 115 kg

 

* Tato maximální doporučená váha slouží pouze jako vodítko – zdatní a sportovní skokani by při překročení toho váhového limitu mohli propnout skákací plochu tak, že by se při doskoku mohli dotknout země pod trampolínou. Toto váhové doporučení není nijak spojeno s celkovou nosností trampolíny .

SERVIS

Zimní údržba
Zákazníci, kteří žijí v zemích s chladnějším klimatem se často ptají, jak se mají o trampolínu postarat v zimě. Upřímně řečeno, žádné zvláštní pokyny pro údržbu v zimě nejsou. Springfree trampolíny jsou vyrobeny ze součástí, které vydrží venku celoročně. Konstrukce trampolíny je složena z galvanizovaných, speciálně chráněných kovových dílů, nerezavějících prutů a skákací podložky, která je chráněna proti nejvyššímu UV záření. Pouze v případě, že se na trampolíně nashromáždilo větší množství sněhu, je třeba tento sníh odstranit. Pro odstranění sněhu nepoužívejte ostré předměty, aby jste nepoškodili skákací plochu.
Záruka
Na prvky trampolíny Springfree™, při běžném používání, zajišťujeme tyto záruky:
8 let na kovový rám a
2 roky na skákací plochu, laminátové pruty, ochrannou síť.
V případě vady (reklamace), nás prosím kontaktujte.

Mohlo by se Vám líbit…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...