Trampolína O77

35 800 

Není skladem

Trampolína navržená pro středně velké a zúžené zahrady. Tahle trampolína je určena pro skokany různého věku a váhy, a umožňuje trénování různých prvků díky její délce. Je doporučována pro rodiny s menšími dětmi nebo s dětmi s větším věkovým rozdílem. Model O77 je oproti modelu O92 o cca. 60 centimetrů kratší.

Tato trampolína s ochrannou sítí má rozměr 2,38 m x 3,4 m, přesto má díky své konstrukci skákající plochu odpovídající tradiční kruhové trampolíně o rozměru cca. 3 m. To znamená, že znásobíte prostor pro skákání a zároveň ušetříte místo na zahradě.

 

Parametr Hodnota
Tvar Menší ovál
Průměr / rozměry skákací plochy 2,38 m x 3,4 m
Skákací plocha 7,3 m2
Minimální plocha pro instalaci 5,9 m x 4,9 m
Max. doporučená váha skákajícího* 100 kg
Nosnost /maximální zatížení 500 kg
Výška skákací plochy nad zemí 0,9 m
Výška bezpečnostní sítě 1,8 m
Celková výška 2,7 m
Celková hmotnost (bez obalu) cca. 107 kg

 

* Tato maximální doporučená váha slouží pouze jako vodítko – zdatní a sportovní skokani by při překročení toho váhového limitu mohli propnout skákací plochu tak, že by se při doskoku mohli dotknout země pod trampolínou. Toto váhové doporučení není nijak spojeno s celkovou nosností trampolíny .

SERVIS

Zimní údržba
Zákazníci, kteří žijí v zemích s chladnějším klimatem se často ptají, jak se mají o trampolínu postarat v zimě. Upřímně řečeno, žádné zvláštní pokyny pro údržbu v zimě nejsou. Springfree trampolíny jsou vyrobeny ze součástí, které vydrží venku celoročně. Konstrukce trampolíny je složena z galvanizovaných, speciálně chráněných kovových dílů, nerezavějících prutů a skákací podložky, která je chráněna proti nejvyššímu UV záření. Pouze v případě, že se na trampolíně nashromáždilo větší množství sněhu, je třeba tento sníh odstranit. Pro odstranění sněhu nepoužívejte ostré předměty, aby jste nepoškodili skákací plochu.
Záruka
Na prvky trampolíny Springfree™, při běžném používání, zajišťujeme tyto záruky:
8 let na kovový rám a
2 roky na skákací plochu, laminátové pruty, ochrannou síť.

V případě vady (reklamace), nás prosím kontaktujte.

 

 

Mohlo by se Vám líbit…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...