Trampolína M 18 Home

14 900 

Kategorie:

Jsme také rodiče a dobře víme, jak rychle naše děti rostou a dospívají. Jsou v dětské postýlce, než se nadějete vyrostou a chtějí skákat na trampolíně. Potom jsou z nich školáci. Většina z nich se věnuje sportu a již pochopili, že sport je nedílnou součástí života. Na tom máte obrovskou zásluhu Vy, rodiče, protože většina z Vás je ke sportu přivedla. Víme, jak drahocenný je čas. Několikrát týdně trénink, kondice, závody – to vše je skvělé, pokud máte dostatek času.

Trampolína Springfree M18 je produkt pro profesionalní fitness cvičení u Vás doma. Během minuty můžete na trampolínu přidělat ochrannou síť a získáváte dětskou trampolínu popřípadě dětskou postýlku. Děti na ní získávají první návyky motoriky bez rizika úrazu. Springfree M18 využije celá Vaše rodina.

Springfree je stvořena pro bezpečnost

U trampolín Springfree jsou odstraněna rizika, kterým se vystavujete skákáním a cvičením na tradičních pružinových trampolínách. Když jsme se podívali, jaké typy minitrampolín jsou na trhu dostupné, našli jsme stejné nedostatky jako u zahradních trampolín – pružiny, do kterých může zapadnout noha, velké riziko pádu z trampolíny, kovový rám v úrovni skákaci plochy, který je velmi nebezpečný a může přivodit úraz. Proto jsme při vývoji SpringFree Mini 18 použili stejný princip jako u našich zahradních trampolín. Odstraněním nebezpečných prvků jsme nově definovali slovo “trampolína” – zábava bez rizika zranění.

Ohlasy – děti ji milují

Mé děti ji milují. Je bezpečná, velmi odolná a poskytuje mnoho využití. Jsme rádi, že ji máme…

Když k nám přijde návštěva, všichni trampolínu obdivují. Děti si do ní dají polštáře a používají trampolínu k různým hrám.

Springfree M 18 je skvělá. Poskytuje mnohem více využiti než tradiční mini-trampolíny.
Díky svým rozměrům Vám umožní praktikovat mnohem více cviků než je možne na jiných mini trampolínach.

csadcSpringfree M18:

Využitelná plocha: 52” x 35” (1320 mm x 880 mm)
Poskytuje 1,16 m2

Ochranná síť je vyrobena z vysoce odolné, omyvatelné a netoxické tkaniny. Má unikátní boční zip, poskytující pohodlný vstup do trampolíny. Vše je dostatečně pevné na to, abyste mohli být v trampolíně se svými dětmi.

Tichý provoz – bez vrzajících pružin.
Bezpečnost – patentované bezpečnostní prvky.
Vynikající kvalita – vyrobeno SPRINGFREE NEW ZEALAND Ltd., výrobce nejbezpečnějších trampolín na světě.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...