Trampolína M 18 Fitness

11 900 

Springfree M18  nabízí všechny výhody tradičních mini trampolin, ale na nesrovnatelně větší ploše. Springfree M18 má 4x vetší cvičební plochu než tradiční mini trampolína o průměru 100 cm. M18 využívá technologii SoftEdge. Je bez ocelových pružin, u kterých je velké nebezpečí zranění. Pro cvičení se dá využívat celá plocha trampolíny a skákání je tiché.

Po jednoduché úpravě mužete trampolínu používat jako odrazovou plochu při cvičení s medicinbalem.sf-m18f1

Bezpečnost

Pokud Vám záleží na bezpečnosti Vašich klientů a té Vaší,  používejte trampolínu bez pružin, bez pevného rámu v úrovni skákací plochy, trampolínu Springfree M18.

Ohlasy

Členové našeho fitness ji velmi rádi použivaji. Její velikost je ideální – lehce se přemístuje po tělocvične. Je skvělou možností pro ty, kteří chtějí minimalizovat  nárazy na tvrdou podložku při svém cvičení.
Lou Satherley – majitel fitnesscentra

M18 je fantastická. Svou pružností tlumí nárazy stejně jako klasická minitrampolina, ale její velikost umožnuje mým klientům provádět mnohem vice zajímavých cviků. Otevírá dalši nové možnosti pro mě a mé klienty, dokonce i pro ty, kteří jsou po nějakém zraněni.
Lauren Gyde – profesionální trenér

Používáme ji v našem rehabilitačním centru. To je snad dostatečný důkaz.
SSgt. Phil Stanbridge, rehabilitační instruktor, NZ army

Springfree M18:

Využitelná plocha: 52” x 35” (1320mm x 880mm)
Poskytuje 1,16m2

Ochranná síť je vyrobena z vysoce odolné, omyvatelne a netoxické tkaniny. Má unikatní bocní zip, poskytující pohodlný vstup do trampolíny. Vše je dostatečně pevné na to, aby jste mohli být v trampolíně se svými dětmi.

Tichý provoz – bez vrzajicich pruzin.
Bezpečnost – patentované bezpečnostni prvky.
Vynikající kvalita – vyrobeno SPRINGFREE NEW ZEALAND Ltd, výrobce nejbezpečnějších trampolín na světě.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...