Zážitek skákací boty – dárkový poukaz pro 4 na 2 hodiny

2 199 

Poukaz na skvělý zážitek pro 4 osoby na 2 hodiny, vhodný pro kamarády, rodinu nebo třeba jako malý (a finančně nenáročný) teambuilding!

Poukaz na skvělý zážitek pro 4 osoby na 2 hodiny, vhodný pro kamarády, rodinu nebo třeba jako malý (a finančně nenáročný) teambuilding! Skákacích bot máme celkem 7 párů pro různé hmotnostní kategorie. Za pomoci více instruktorů a možno udělat workshop (půjčování), vycházku nebo zážitek podle Vašich představ.

V ceně tohoto zážitku je zapůjčení skákacích Sedmimílových bot „7leagueBoot“ příslušné kategorie, přilby, chráničů, seřízení skákacích bot a péče instruktora po celou dobu zážitku.

Jako začátečníci se na začátku lekce dozvíte pár základních informací o skákacích botách 7leagueBoot (7milesBoot) a o typech skákacích bot. Následovat budou bezpečnostní pravidla a tipy, poté Vám instruktor pomůže skákačky nazout, vysvětlí Vám první kroky, pomůže Vám vstát a z počátku Vás povede za ruce. Postupně, během několika minut zvládnete první samostatné kroky, vyzkoušíte si výklus a běh, sedání a zvedání se z lavičky, s instruktorem budete trénovat skoky, můžete zkusit i zvednutí předmětu ze země, kleknutí na zem a zvedání ze země. Chvilkami se posadíte na lavičku, abyste mohli vydechnout, napít se a vyslechnete si další tipy, aby Vám pohyb na skákacích botách šel lépe, nenadřeli jste se a zážitek si bezpečně užili.

Pokročilí skokani mají lekci – zážitek na skákacích botách přizpůsobený tomu, co už umí, co neumí a co chtějí trénovat. Někdo se jde projít a kochá se okolím pohledem z výšky, někdo si užívá legraci, jiný běhá, někdo chce trénovat techniku skoků na místě…

 • Délka zážitku: 2 hodiny
 • Počet osob, pro které je služba určena: 4 osoby (2 klienti = 1 instruktor)
 • Platnost pokazu: 1 rok
 • Místo provedení: Praha, Příbram (lokalitu si zvolí obdarovaní sami až při rezervování termínu zážitku). Pro provedení zážitku v jiné lokalitě nás prosím kontaktujte, zprostředkujeme Vám kontakt s našimi kolegy v jiném místě po celé ČR.)
 • Termín provedení: v letní sezóně (březen – cca. říjen) libovolný (vždy na základě rezervace – klient si vybere z instruktorem navržených termínů) – v týdnu i o víkendu, o prázdninách – skáče se VENKU, jsme závislí na počasí (nedá se skákat na mokrém povrchu). Pro ilustraci o množství termínů mrkněte do kalendáře akcí zde na webu.
 • Co je potřeba: sportovní oblečení a obuv, dobrá nálada
 • Hmotnostní omezení: skákací boty jsou vhodné pro osoby o hmotnosti 20 – 120 kg (tedy od dětí cca. 6 let po dospělé) v hmotnostních třídách (typech skákacích bot):
  • Thero (20 – 50 kg) – 2 páry
  • Raptor (50 – 70 kg) – 2 páry
  • T-Rex (70 – 90 kg) – 2 páry
  • S-Rex (90 – 120 kg) – 1 pár
 • Zdravotní omezení: Zážitek nedoporučujeme osobám se zdravotními problémy, zejména bolestmi zad a nedoléčenými zraněními nebo dlouhotrvajícími onemocněními pohybového aparátu. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Pokud se na zážitek na skákací boty nyní necítíte, můžete ho odložit, nebo předat někomu jinému.

Pozor: skákací boty si člověk nazouvá na vlastní boty! Vhodná je sportovní obuv, lehké trekové nebo i lehké prcovní boty. Nejsou vhodné sandály, žabky ani střevíčky! :-)

 • Doprovod, fotograf, apod: je možný, uvítáme.
 • Dárkový poukaz je možné zaslat emailem, vytištěný zaslat poštou nebo předat osobně, nebo si dárkový poukaz můžete vytvořit sami – na Vámi vytvořený poukaz stačí uvést naše číslo poukazu a datum vystavení poukazu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...