Nejčastější dotazy – trampolína

Kolik místa potřebuju na trampolínu?

Všeobecně se udává 1 metr na každé straně trampolíny. Přesné rozměry máte uvedeny v našem eshopu u jednotlivých trampolín.

Jaký povrch je nejlepší pro umístění trampolíny?

Trampolína SpringFree může stát na dlažbě, dřevě, betonu, na písku či na trávě (ideální). V každém případě musí být rovné místo. Při stavbě na jiných povrchů než na trávě je dobré potáhnout nohy trampolíny gumovou hadicí. Při montáži naší firmou tuto skutečnost sdělte do telefonu a my se podle toho podřídíme a připravíme si materiál.

Mohu zapustit nohy trampolíny do země?

Zákazníci se na tuto otázku ptají, kvůli robotické sekačce. Zapustit se nohy mohou, ale nedoporučujeme. Zapuštěním nohou trampolíny do země snížíte výšku skákací plochy a snížíte tím maximální hmotnost skokana. Skokan „profík“, který překročí tuto maximální váhu, se může dotknout při odrazu nohama země. Skákací plocha, ale vydrží (maximální nosnost 2t). Tudíž čím výše je skákací plocha, tím težší může skokan „profík“ být. 🙂

Jakou trampolínu SpringFree si mám vybrat?

Hodně záleží na prostoru a vkusu Vás – zákazníka. Ohledně prostoru je jen třeba dodržet minimálně metr na každé straně. Tuto otázku řešíme individuálně zaměřením a konzultací přímo na místě (zdarma) nebo zapůjčením trampolíny na zkoušku (za poplatek).

Je těžká postavit trampolínu SpringFree? Zvládnu to?

Stavbu trampolíny byste určitě zvládli. Doporučujieme dokonale pročíst návod a / nebo shlédnout instruktážní videa na YouTube kanále SpringFree. I tak Vám to ale zabere nškolik hodin.
Nesprávnou manipulací a stavbou můžete poškodit jednotlivé díly trampolíny. Největší riziko poškození při stavbě je u postranní sítě. Naše firma Vám za cenu 2500 Kč přiveze kamkoliv po České republice a sestaví trampolínu přímo u Vás na zahradě. Vysvětlí vám názorně údržbu a odpoví na místě jakkékoliv dotazy. V případě, že bychom vám nějakou část trampolíny poškodili, domluvíme se a vyměníme ji zdarma.